Reklama


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates

Dotacja dla Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki Array Drukuj Array  Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 20 czerwca 2016 09:07

Ministerstwo Sportu i Turystyki rozstrzygnęło konkurs w programie "Klub". Dofinansowania na działalności w wysokości 10.000 złotych otrzymają trzy kluby z Ostrołęki. Głównym jego zadaniem jest upowszechnianie aktywności fizycznej wśród dzieci i młodzieży - informuje serwis sport.moja-ostroleka.pl.
Ministerstwo Sportu i Turystyki chce wyrównywać szanse w dostępie do treningów pod okiem szkoleniowców. W ramach projektu kluby otrzymają niezbędne wsparcie, a program ma pomóc lokalnym samorządom w odpowiednim wykorzystaniu posiadanej bazy sportowej. Ministerstwo uważa, że należy wesprzeć bezpośrednio kluby działające w często trudnych warunkach ekonomiczno-organizacyjnych.

Do projekcie MSiT chciało uczestniczyć dziewięć klubów z naszego miasta. Najlepiej wnioski przygotowały: Ostrołęcki Klub Lekkiej Atletyki, Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Tęcza oraz Ostrołęckie Towarzystwo Piłki Siatkowej Nike. Na swoją działalność otrzymają po 10.000 zł. - Bardzo cieszymy się z faktu, że nasza praca jest zauważona i doceniona przez ministerstwo - mówi sekretarz OKLA Ostrołęka Konrad Szuster. - Pieniądze zgodnie ze złożonym wnioskiem zostaną przeznaczone w większości na sprzęt sportowy.

 

Więcej w serwisie sportowym portalu moja-ostroleka.pl

 

SponsorzyUM Ostrołęka

Warszawsko Mazowiecki Okręgowy Związek Lekkiej AtletykiMazowieckie Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe

x