Reklama


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates

Brązowe medale Mistrzostw Polski dla Izy i Sandry Array Drukuj Array  Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 27 czerwca 2016 15:38

Świetne zawody zaliczyły reprezentantki Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki w finale Ogólnopolskich Czwartków Lekkoatletycznych. W zawodach uważanych za Mistrzostw Polski 11-13 latków brązowe medale wywalczyły Izabela Stefańska i Sandra Oleksiak.
Pierwsza z wymienionych zawodniczek prowadzona przez trenera Bartosza Witkowskiego w biegu na 300 metrów uzyskała rezultat 42.88 s, ustanawiając nowy rekord życiowy. Izabela Stefańska to uczennica SP Myszyniec, z którą pasję do lekkiej atletyki na szkolnych zajęciach rozwija Anna Abramczyk.

Brązowy medal w zawodach padł również łupem Sandry Oleksiak, która w biegu na 600 m uzyskała rekord życiowy - 1:45.68. Sandra to uczennica SP Chorzele, którą prowadzi trener Michał Zawojek. W szkole opiekunem reprezentantki OKLA jest Iwona Rogowska.

W zawodach Ostrołęcki Klub Lekkiej Atletyki reprezentowali jeszcze uzyskując wartościowe wyniki: Izabela Borowska, Oliwia Napiórkowska, Gabriela Brym, Alicja Prusik, Kornelia Szymczyk, Karolina Berkowska, Kornelia Zbiczyńska, Aleksandra Czajkowska, Julia Pogorzelska i Oliwia Ropiak.

Dzieci rozwijają swoją pasję w ramach programu "Lekkoatletyka dla każdego" pod okiem trenerów: Bartosza Witkowskiego, Katarzyny Szuster oraz dodatkowo Michała Zawojka i Roberta Brzuzego.

 

SponsorzyUM Ostrołęka

Warszawsko Mazowiecki Okręgowy Związek Lekkiej AtletykiMazowieckie Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe

x