Reklama


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates

Mityng Warszawski z dobrymi wynikami Array Drukuj Array  Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 27 czerwca 2016 15:55

Kolejny bardzo udany występ na swoim koncie zapisali reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki. Tym razem szczególne powody do zadowolenia ma Mateusz Boruch, który podczas Mityngu Warszawskiego w konkursie juniorów ustanowił nowy rekord życiowy. Rezultat 16.08 m zapewnił mu otrzymanie pierwszej klasy sportowej. Podopieczny trenera Konrada Szustera czyni stałe postępy, a wspomniany wynik w zawodach w stolicy kraju zapewnił mu drugą lokatę. Również drugie miejsce w pchnięciu kulą juniorek młodszych zajęła Sandra Szymczyk, z wynikiem 11.14 m, poprawiając rekord życiowy.

Na najniższym stopniu podium w zawodach stanął z kolei Damian Niedźwiecki w pchnięciu kulą juniorów młodszych z wynikiem 15.04 m. Podopieczny trenera Roberta Brzuzego po raz kolejny udowodnił, że drzemią w nim bardzo duże możliwości.
Tuż za podium w zawodach uplasowali się z kolei: Oskar Żebrowski w pchnięciu kulą juniorów młodszych z wynikiem 13.62 m i Magdalena Olszewska w rzucie dyskiem juniorów młodszych - 33.53 m. Piąta była z kolei Magdalena Piendak w rzucie dyskiem juniorek młodszych - 25.13 m. Siódmą lokatę z nowym rekordem życiowym zajęła Wiktoria Chełstowska w pchnięciu kulą juniorek młodszych z wynikiem 10.04 m.
W biegu na 100 m życiówkę ustanowiła Aleksandra Olewiecka - 12.76 s. Podopieczna trenera Bartosza Witkowskiego najlepszy wynik w karierze osiągnęła także na 200 m z czasem 26.49 s. W zawodach wystartowali podopieczni trenerów Katarzyny i Konrada Szusterów, Roberta Brzuzego i Bartosza Witkowskiego.

 

 

SponsorzyUM Ostrołęka

Warszawsko Mazowiecki Okręgowy Związek Lekkiej AtletykiMazowieckie Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe

x