Reklama


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates

Mityng OKLA pełen rekordów (zdjęcia) Array Drukuj Array  Email
Wpisany przez Administrator   
piątek, 23 września 2016 13:43

Świetne widowisko stworzyli lekkoatleci z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego w Mityngu Młodzików organizowanym przez klub OKLA Ostrołęka. Bardzo wartościowe wyniki dołożyli również reprezentanci Różana, Makowa Mazowieckiego oraz Chorzel.
W zawodach organizowanych przez klub OKLA Ostrołęka wzięło udział ponad stu młodzików z kilkunastu miejscowości. Świetnie w zawodach zaprezentowali się Gabriela Pszczoła i Patryk Niedźwiecki w pchnięciu kulą, uzyskując odpowiednio wyniki 11.63 m i 14.49 m. Były to najbardziej wartościowe wyniki zawodów.

Patryk Niedźwiecki wygrał także rywalizację w rzucie dyskiem z wynikiem 46.15 m. W gronie dziewcząt dysk najdalej posłała Julia Mroczkowska - 24.92 m. W rzucie młotem najlepsza okazała się Marta Gontarz z wynikiem 33.73 m. Tym samym reprezentanci OKLA Ostrołęka zdominowali konkurencje techniczne.

Emocji nie zabrakło w konkurencjach biegowych. Na 100 m triumfowali odpowiednio Izabela Stefańska - 13.85 s (13.48 s w eliminacjach) z OKLA Ostrołęka oraz Maciej Małkowski z KS Maków - 12.47 s. Na dystansie 300 m najlepsza był Julia Olbryś z KS Maków - 12.47 s oraz Mateusz Słowikowski z Różana - 42.50 s.

W biegach długich na dystansie 600 m zwyciężyła Martyna Krupińska z KS Maków - 1:54:20, a na 1000 m najlepszy okazał się Dawid Konopka z KS Maków 2:53:58. W skoku w dal zwycięstwo odniosła Oliwia Napiórkowska z STO z wynikiem 3.68 m oraz Maciej Małkowski z KS Maków - 5.15 m. W mityngu przeprowadzono również rywalizację w konkursie skoku wzwyż. W gronie dziewcząt najlepsza okazała się Paulina Wójtowicz z UKS Clan - 138 cm, a w gronie chłopców Sebastian Moczyński z Chorzel - 155 cm.

Dla najlepszych zawodników czekały nagrody ufundowane przez sponsorów imprezy: Miasto Ostrołęka, JBB w Łysych, Piekarnię Kurpiowską Serafin, Pizzerię Da Grasso, siłownię Forma5 Club, Pensjonat Wioletta, przewodniczącego rady miasta Jerzego Grabowskiego oraz radnych Grzegorza Milewskiego i Macieja Kleczkowskiego. Patronat medialny sprawowały portal Moja-Ostroleka.pl i Telewizja Kablowa Esprit. Szczegółowe wyniki w załączniku.

Zobacz zdjęcia:
Mityng Młodzików Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki (20.09.2016)

 

SponsorzyUM Ostrołęka

Warszawsko Mazowiecki Okręgowy Związek Lekkiej AtletykiMazowieckie Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe

x