Reklama


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates

Nasi lekkoatleci trenowali w Zakopanem Array Drukuj Array  Email
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 22 listopada 2016 16:26

Czwórka reprezentantów Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki przebywała na obozie sportowym zaplecza kadry narodowej w dniach 10-19 listopada w Zakopanem. W zajęciach uczestniczyli: Mateusz Boruch, Magdalena Olszewska, Oskar Żebrowski i Damian Niedźwiedzki).
Celem zgrupowania było przygotowania do sezonu startowego 2017. W Zakopanem lekkoatleci OKLA szlifowali formę pod okiem trenera Marcina Waśniewskiego. W naszym klubie wspomniani zawodnicy są objęci szkoleniem trenerów Konrada i Katarzyny Szuster.

Przed naszymi zawodnikami teraz chwila odpoczynku, a następnie kolejny etap przygotowań do nowego sezonu, w tym pierwszych imprez rozgrywanych w hali.

 

 

SponsorzyUM Ostrołęka

Warszawsko Mazowiecki Okręgowy Związek Lekkiej AtletykiMazowieckie Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe

x