Reklama


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates

Nasi kandydują do miana Sportowca Roku 2016 w regionie Array Drukuj Array  Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 01 lutego 2017 09:05

Igor Bastek przez wiele lat dla OKLA notował świetne wyniki i zdobywał medale Mistrzostw Polski. W 2016 roku ciężko pracował na sukcesy, aby pod wodzą pierwszego trenera, wychowawcy i prywatnie dziadka Marka Kwiatkowskiego osiągnąć wartościowy wynik. Kluczową imprezą w 2016 roku dla reprezentanta OKLA Ostrołęka były Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Jeleniej Górze, gdzie Igor Bastek wspiął się na wyżyny swoich możliwości i pobił rekord życiowy. Nowy najlepszy wynik w karierze to 48.98 m, który dał zawodnikowi OKLA piąte miejsce w rywalizacji. Do pełni szczęścia zabrakło medalu na który ostrołęczanin bardzo ciężko pracował. W tym momencie nie wiadomo, czy podopieczny trenera Marka Kwiatkowskiego podejmie jeszcze próbę dalszej rywalizacji i będzie chciał rywalizować również w gronie seniorów. Z pewnością jednak wsparcie kibiców - czytelników portali w regionie i głosy na naszego sportowca mogą pomóc w podjęciu decyzji o kontynuowaniu kariery.
Igor Bastek czeka na wasze głosy. Wyślij SMS o treści TC.NAJLEPSZY.55 na numer 71068. Koszt SMS-a to 1,23 zł brutto.

Fabian Czajkowski to niezwykle utalentowany zawodnik Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki prowadzony przez trenera Bartosza Witkowskiego. W 2016 roku zaliczył grad bardzo dobrych wyników i otarł się o medal Mistrzostw Polski Młodzików. W biegu na 600 metrów zajął czwartą lokatę z bardzo dobrym wynikiem 1:24.40 ustanawiając nowy rekord klubu i powiatu ostrołęckiego. W Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików reprezentant OKLA wywalczył srebrny medal na 600 m, srebro wywalczył w także w biegu przełajowym na 2000 m podczas Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików. Złoto dołożył w Mistrzostwa Mazowsza Młodzików na 600 m. Na swoim koncie podopieczny trenera Bartosza Witkowskiego zanotował również złote medale Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w biegu przełajowym na 1000 m oraz złoto w Międzynarodowych Biegach im. Ireny Szewińskiej w Pułtusku na dystansie 2000 m. Z pewnością Fabian Czajkowski to bardzo duży talent, który w kolejnych latach powinien walczyć o medale Mistrzostw Polski.

Fabian Czajkowski czeka na wasze głosy. Wyślij SMS o treści TC.NAJLEPSZY.54 na numer 71068.Koszt SMS-a to 1,23 zł brutto.

Uwaga! Głosowanie trwa do 5 lutego (niedziela) do godz. 23.59.

 

SponsorzyUM Ostrołęka

Warszawsko Mazowiecki Okręgowy Związek Lekkiej AtletykiMazowieckie Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe

x