Reklama


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates

OKLA na zgrupowaniach w Borowicach, Wiśle i Zakopanem Array Drukuj Array  Email
Wpisany przez Administrator   
sobota, 25 lutego 2017 10:35

Trzy obozy w okresie ferii zimowych zaliczyli reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki. Młodzież z miasta i powiatu ostrołęckiego przebywała na zgrupowaniu z Borowicach, Wiśle i Zakopanem. Dwa ostatnie z wymienionych odbyły się w ramach zaplecza kadry narodowej.
W Borowicach w dniach 12-22 lutego przebywał silna reprezentacja Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki pod wodzą trenerów Marianny Pędzich i Bartosza Witkowskiego. W zajęciach brali udział: Wiktoria Orzoł, Aleksandra Czajkowska, Patrycja Toczek, Sandra Oleksiak, Izabela Stefańska, Natalia Mróz, Aleksandra Dąbkowska, Jakub Sęndrowski, Piotr Podbielski, Błażej Wojsz, Kacper Piórkowski, Wiktor Pragacz i Marcin Dobkowski.

W ramach zaplecza kadry narodowej w Wiśle trenowali: Fabian Czajkowski, Aleksandra Olewiecka i Katarzyna Butler. Na zgrupowaniu szlifowali formę pod okiem trenerki Bożeny Dziubińskiej w dniach 14-24 lutego. Ich klubowym trenerem jest Bartosz Witkowski.

Najlepsi miotacze OKLA na zgrupowaniu zaplecza kadry narodowej przebywali w Zakopanym. W zajęciach treningowych brali udział Patryk Niedźwiecki, Damian Niedźwiecki, Oskar Żebrowski, Gabriela Pszczoła i Mateusz Boruch. Podczas zgrupowania w dniach 18-26 lutego trenowali pod okiem Marcina Waśniewskiego. Szkoleniowcami w klubie są Katarzyna i Konrad Szuster.

Cały artykuł na stronie naszego patrona medialnego w serwisie sportowym sport.moja-ostroleka.pl.

 

SponsorzyUM Ostrołęka

Warszawsko Mazowiecki Okręgowy Związek Lekkiej AtletykiMazowieckie Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe

x