Reklama


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates

Przełajowe batalie OKLA w Jeleniej Górze Array Drukuj Array  Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 15 marca 2017 10:15

Fabian Czajkowski, Katarzyna Butler i Wiktoria Orzoł rywalizowali w Mistrzostwach Polski U-18 w Jeleniej Górze. Przełajowe zmagania po trudnym okresie przygotowawczym były dla podopiecznych trenera Bartosza Witkowskiego sporym wyzwaniem.
- Trasa była strasznie ciężka, a największym wyzwaniem był ogromny podbieg - mówi o swoim biegu Fabian Czajkowski. - To pewnego rodzaju sprawdzian dla mnie, bo docelową imprezą są Mistrzostwa Polski na stadionie, w których mam nadzieję, że wystartuje na 400 m. Chciałbym podziękować swojemu trenerowi Bartoszowi Witkowskiemu, bez którego tego sukcesu po prostu by nie było oraz Pani Dziubińskiej za ciężko przepracowany obóz w Wiśle.

Utalentowany lekkoatleta rozpoczął także współpracę z fizjoterapeutą Krzysztofem Niedźwieckim, który zapewnił reprezentantowi OKLA opiekę medyczną przed startem. Fabian Czajkowski na dystansie 3000 m zajął piętnastą lokatę w najsilniej obsadzonej kategorii. Do rywalizacji przystąpiło w sumie blisko stu zawodników. Na 3000 metrów w gronie dziewcząt rywalizowała z kolei Katarzyna Butler, która ukończyła rywalizację na 29 miejscu. Z kolei Wiktoria Orzoł na 2000 m została sklasyfikowana na 69 lokacie.

 

SponsorzyUM Ostrołęka

Warszawsko Mazowiecki Okręgowy Związek Lekkiej AtletykiMazowieckie Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe

x