Reklama


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates

Udany Bieg Szalonego Kurpsia dla OKLA Array Drukuj Array  Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 05 kwietnia 2017 10:14

Z powodzeniem rywalizowali reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki w Biegu Szalonego Kurpsia w Ostrołęce.
W biegu na 300 m zwyciężyła Kornelia Szymczyk, a tuż za podium uplasowała się Kornelia Zbiczyńska. Wśród chłopców zwyciężył Wiktor Pragacz. W biegu na 2 km całe podium zajęły nasze zawodniczki. Zwyciężyła Katarzyna Butler, a tuż za nią na linię mety przekroczyły Natalia Mróz i Wiktoria Orzoł. Wśród chłopców wygrał Kacper Piórkowski.

W biegu na 5 km zwyciężyła powracająca po kontuzji Weronika Dworecka. W biegu na 10 km wystartowała trenerka Marianna Pędzich osiągając dobry wynik. W biegach wzięła udział bardzo duża grupa dzieci uczestniczących w zajęciach "Lekkoatletyka dla Każdego" rozwijających swoje umiejętności pod okiem trenerów naszego klubu Katarzyny Szuster oraz Bartosza Witkowskiego.

 

Szersza relacja z zawodów, zdjęcia i materiał filmowy w serwisie sport.moja-ostroleka.pl.

 

SponsorzyUM Ostrołęka

Warszawsko Mazowiecki Okręgowy Związek Lekkiej AtletykiMazowieckie Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe

x