SiteGround web hosting Joomla Templates

Sukcesy OKLA w III Biegu Papieskim Array Drukuj Array  Email
Wpisany przez Administrator
środa, 12 kwietnia 2017 09:23

Już po raz trzeci ostrołęczanie i mieszkańcy powiatu licznie odpowiedzieli na zaproszenie klubu UKS Clan i wystartowali w Biegu Papieskim. W zawodach po raz kolejny nie zabrakło reprezentacji Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki.
Na dystansie 3 km w gronie kobiet oraz w kategorii 18-25 lat najlepsza okazała się Weronika Dworecka. Trzecia finiszowała Kornelia Szymczyk, która jednocześnie była druga w kategorii 13-17 lat. Kolejne miejsca w tej kategorii zajęły Natalia Mróz, Wiktoria Orzoł i Kornelia Zbiczyńska.

W kategorii dzieci do 12 lat trzecie miejsce zajął Wiktor Pragacz, z kolei w kategorii 13-17 lat na drugim miejscu finiszował Kacper Piórkowski. W zawodach wystąpili zawodnicy prowadzeni przez trenerów Mariannę Pędzich i Bartosza Witkowskiego.