Reklama


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates

Ewa Bartosik chce jechać na Mistrzostwa Europy Array Drukuj Array  Email
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 13 kwietnia 2017 09:38

Weteranka Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki Ewa Bartosik chce wystąpić w Mistrzostwach Europy, które na przełomie lipca i sierpnia odbędą się w Danii. Ze względu na ograniczone środki finansowe wyjazd do Aarhus stoi jednak pod znakiem zapytania.
- Chciałabym spróbować swoich sił w Mistrzostwach Europy i wierzę w to, że w swojej kategorii +65 lat zdobędę kolejne medale dla Ostrołęki - podkreśla lekkoatletka. - Do mojej prośby pozytywnie przychylił się prezydent miasta Janusz Kotowski i wesprze mój wyjazd, ale i tak koszty pobytu w Danii przekraczają moje możliwości finansowe.

Ewa Bartosik wciąż imponuje formą, a z ostatnich Halowych Mistrzostw Polski przywiozła trzy złote medale, nowe rekordy kraju i puchar Ministra Sportu i Turystyki Witolda Bańki. Jak podkreśla chętnie swoimi zdobyczami podzieli się ze sponsorami, którzy chcieliby pomóc jej w osiąganiu kolejnych sukcesów. - Jeśli przywiozę medal z Danii to na pewno przekażę go w dobre ręce - mówi Ewa Bartosik. - Chciałbym dalej się realizować i robić, to co kocham. Dziękuję trenerowi Bartoszowi Witkowskiemu, że pomaga wciąż mi w treningach i motywuje do dalszej ciężkiej pracy.

Mistrzostwa Europy w Danii zostały zaplanowane w Aarhus w dniach 25 lipca - 5 sierpnia. Ostrołęczanka jest jedną z głównych faworytek konkurencji technicznych skoku w dal i trójskoku, a także kandydatką do medalu w biegu sprinterskim na 100 m. Jeśli ktokolwiek chciałby wspomóc Panią Ewę Bartosik, wszystkie pytania prosimy kierować na adres mailowy Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Materiał pochodzi z serwisu sport.moja-ostroleka.pl.

 

SponsorzyUM Ostrołęka

Warszawsko Mazowiecki Okręgowy Związek Lekkiej AtletykiMazowieckie Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe

x