Reklama


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates

Pracowity sezon Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki Array Drukuj Array  Email
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 11 maja 2017 08:48

Ostrołęcki Klub Lekkiej Atletyki weźmie udział w czternastu imprezach lekkoatletycznych w sezonie letnim. Młode nadzieje lekkiej atletyki rywalizować będą w szeregu imprez rangi krajowej i powalczą o medale imprez Mistrzostw Polski. Sezon zapowiada się pracowicie.
Już w dniach 13-14 maja reprezentantów OKLA czeka Regionalna Runda Eliminacyjna Drużynowych Mistrzostw Polski w Warszawie. We czwartek, 18 maja na stadionie przy ulicy Witosa w Ostrołęce zostaną przeprowadzone Mistrzostwa Ostrołęki Juniorów i Juniorów Młodszych.

Podopieczni trenerów Katarzyny i Konrada Szusterów, Bartosza Witkowskiego, Michała Zawojka, Marianny Pędzich i Krzysztofa Tyszki wystartują także w Warszawskiej Lidze Lekkoatletycznej w Warszawie - 27 maja, a następnie w Mistrzostwach Polski LZS w dniach 3-4 czerwca w Pile.

Ostrołęczan nie zabraknie także w Mistrzostwach Podlasia w Łomży - 10 czerwca, Mistrzostwach Mazowsza - 25 czerwca. Reprezentanci OKLA wystartują także w Mistrzostwach Polski U-23 w Suwałkach, a następnie Mistrzostwach Polski U-20 w Toruniu. W między czasie wezmą także udział w kontrolnych sprawdzianach przez Ogólnopolską Olimpiadą Młodzieży.

Najważniejszy start dla juniorów młodszych jest zaplanowany na 4-6 sierpnia w Radomiu. We wrześniu Ostrołęcki Klub Lekkiej Atletyki dla swoich zawodników zaplanował m.in. Warszawską Ligę Lekkoatletyczną - (2 września w Warszawie), Międzywojewódzkie Mistrzostwa U-16 - 9-10 września i Mityng Młodzików w Ostrołęce - 14 września. Ostatnim akcentem sezonu będą Mistrzostwa Polski U-16 2017 w dniach 23-24 września w Białej Podlaska.

Szerzej o poszczególnych imprezach sezonu 2017 będziemy informować w naszym serwisie sportowym w dziale Lekkoatletyka. Zapraszamy do regularnych odwiedzin i trzymania kciuków za Ostrołęcki Klub Lekkiej Atletyki.

 

SponsorzyUM Ostrołęka

Warszawsko Mazowiecki Okręgowy Związek Lekkiej AtletykiMazowieckie Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe

x