Reklama


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates

Młody narybek OKLA z sukcesami w Nestle Cup Array Drukuj Array  Email
Wpisany przez Administrator   
niedziela, 18 czerwca 2017 08:24

Na pięknym nowoczesnym stadionie warszawskiej AWF odbyły się wojewódzkie eliminacje do wrześniowych zawodów finałowych Nestle Cup 2017. W imprezie nie zabrakło młodych lekkoatletów OKLA Ostrołęka, trenujących w ramach projektu Lekkoatletyka dla każdego.
W kategoriach szkół podstawowych startowało po blisko osiemdziesiąt dzieci. Podopieczni trenerów Bartosza Witkowskiego i Katarzyny Szuster udanie zaprezentowali się w zawodach, zdobywając trzy medale. Oliwia Napiórkowska sięgnęła po srebro w roczniku 2006, Wiktoria Kandybowicz zdobyła brązowy medal w roczniku 2005, a Kornelia Szymczyk stanęła na najniższym stopniu podium w roczniku 2004.

W zawodach startowali również: Kornelia Zbiczyńska, Wiktoria Szcześniak, Maja Rochniak, Natalia Lipka, Mateusz Majewski, Alicja Prusik, Weronika Jankowska, Aleksandra Dobkowska, Paulina Kandybowicz, Paulina Kalinowska, Karolina Olszewska, Klaudia Głażewska, Zuzanna Parzych, Eulalia Marzewska, Julia Kawa, Patrycja Marcińczyk, Lena Wilczyńska, Maja Sokołowska, Joanna Janczewska i Julia Chełchowska.

W województwie mazowieckim w zawodach wzięło udział w sumie 521 dziewcząt i chłopców, w zdecydowanej większości w kategorii szkół podstawowych. Po wyniki zapraszamy na stronę lekkoatletykadlakazdego.pl.

 

SponsorzyUM Ostrołęka

Warszawsko Mazowiecki Okręgowy Związek Lekkiej AtletykiMazowieckie Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe

x