Reklama


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates

Młodzi lekkoatleci OKLA z sukcesami w Pułtusku Array Drukuj Array  Email
Wpisany przez Administrator   
niedziela, 18 czerwca 2017 08:27

Bardzo udanie zaprezentowali się młodzi lekkoatleci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki w Finale Regionalnym Czwartków Lekkoatletycznych, które odbyły się w Pułtusku. Podopieczni trenerów Bartosza Witkowskiego i Katarzyny Szuster z powodzeniem walczyli o wielki finał.
- Na zawody mogliśmy pojechać dzięki dodatkowemu wsparciu z urzędu miasta - podkreśla trener OKLA Ostrołęka Bartosz Witkowski. - Wyjazd na zawody okazał się bardzo udany, bo na finał sezonu do Łodzi awansowało aż szesnaście utalentowanych zawodników i zawodniczek.
Awans do najważniejszych zawodów w sezonie uzyskali w roczniku 2004: Kornelia Szymczyk (300 m), Kornelia Zbiczyńska (600 m), Wiktoria Szcześniak (skok w dal), Julia Pogorzelska (600 m), Łukasz Sadłowski (1000 m), Damian Zakrzewski (skok w dal), Izabela Borowska (skok w dal).

W roczniku 2005 kwalifikację wywalczyły: Wiktoria Kandybowicz (300 m), Alicja Prusik (skok w dal). W roczniku 2006 awans wywalczyły: Oliwia Napiórkowska (skok w dal), Eulalia Marzewska (600 m) Wiktoria Białobrzewska (600 m), Martyna Stefańska (600 m), Weronika Jankowska (300 m), Wiktor Pragacz (1000 m), Lena Wilczyńska (rzut piłeczką palantową).

Finałowe zawody zostaną przeprowadzone w Łodzi w dniach 17-18 czerwca (sobota/niedziela).

 

SponsorzyUM Ostrołęka

Warszawsko Mazowiecki Okręgowy Związek Lekkiej AtletykiMazowieckie Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe

x