Reklama


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates

Ostrołęcki Klub Lekkiej Atletyki po testach do kadry Array Drukuj Array  Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 29 listopada 2017 09:42

Ostrołęcki Klub Lekkiej Atletyki w obecnym sezonie ma powody do zadowolenia. Bardzo duża grupa zawodniczek i zawodników notowała wartościowe wyniki, a przed najlepszymi otwiera się szansa na sportowy awans i miejsce w kadrze w poszczególnych konkurencjach.
Siedmiu zawodników Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki zostało wytypowanych do udziału w badaniach diagnostycznych kwalifikujących do zaplecza kadry narodowej. - Udział w testach zaproponowano wyróżniającym się zawodnikom z całej Polski - mówi sekretarz OKLA Ostrołęka Konrad Szuster. - Wyniki poszczególnych prób wskazują nowe możliwości, zagrożenia oraz drogi rozwoju młodych adeptów sportu, dzięki czemu trenerzy wraz z Polskim Związkiem Lekkiej Atletyki będą dysponowali bardzo obszernym i szczegółowym materiałem badawczym w dalszej pracy szkoleniowej.

<p>Ostrołęcki Klub Lekkiej Atletyki podczas wizyty w Łodzi reprezentowali: Magdalena Olszewska, Julia Mroczkowska, Gabriela Pszczoła, Katarzyna Butler, Damian Niedźwiedzki, Patryk Niedźwiedzki, Oskar Żebrowski. To podopieczni trenerów Katarzyny i Konrada Szusterów oraz Bartosza Witkowskiego.

 

 

SponsorzyUM Ostrołęka

Warszawsko Mazowiecki Okręgowy Związek Lekkiej AtletykiMazowieckie Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe

x