Reklama


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates

Lekkoatleci OKLA z udanym sprawdzianem w Toruniu Array Drukuj Array  Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 10 stycznia 2018 15:39

Reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki zapisali na swoim koncie udany sprawdzian w pierwszym sprawdzianie, jakim był mityng w Toruniu. Wyniki uzyskane przez młode nadzieje lekkiej atletyki są dobrym prognostykiem przed kolejnymi startami.
W biegu na 60 m debiutowała młodziczka (2003) Julia Kaczyńska, która uzyskała 8.58 s.
- Wynik ten jest dobrym prognostykiem na szybsze bieganie w sezonie - komentuje trener OKLA Bartosz Witkowski. W biegu na 1000 m o cztery sekundy rekord życiowy pobiła Katarzyna Butler (2001) wynikiem 3:08.34. - To nie tylko rekord halowy zawodniczki, ale również najlepszy w startach na otwartym stadionie - mówi szkoleniowiec OKLA. - Najprawdopodobniej Kasia wystartuje w Halowych Mistrzostwach Polski na tym dystansie.

W skoku wzwyż Sebastian Moszczyński (2003) w pierwszej próbie uzyskał 185 cm i to wynik, który obecnie daje pierwszą lokatę na listach w kategorii młodzika. - Na wysokości 190 cm zabrakło nieco sił, ale Sebastian jest po obozie i brakuje świeżości - podkreśla trener OKLA Ostrołęka Bartosz Witkowski.

Reprezentantów Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki czekają w nadchodzących tygodniach obozy klubowe oraz kadrowe, a następnie kolejne starty w tym Halowe Mistrzostwa Polski.

 

SponsorzyUM Ostrołęka

Warszawsko Mazowiecki Okręgowy Związek Lekkiej AtletykiMazowieckie Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe

x