Reklama


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates

Sportowe odkrycie roku 2017 - Sebastian Moszczyński Array Drukuj Array  Email
Wpisany przez Administrator   
sobota, 24 lutego 2018 09:29

Sebastian Moszczyński to wielki talent Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki, który w minionym sezonie świetnie prezentował się w kategorii młodzika. Podczas Gali Sportowiec Roku 2017 w Regionie odebrał zaszczytne wyróżnienie na Sportowego Odkrycia Roku 2017.

Zawodnik prowadzony przez trenera Andrzeja Danielskiego pochodzi z Poścień Zamion k. Chorzel. W 2017 roku reprezentant OKLA poczynił ogromne postępy w konkurencji skoku wzwyż. Sebastian Moszczyński podczas ogólnopolskich mistrzostw "Lekkoatletyka dla każdego" zaliczył 195 cm, co było nie tylko nowym rekordem życiowym, ale też nowym rekordem Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki. Co więcej wynik ten to najlepszy rezultat w Polsce w tej kategorii wiekowej.

Podczas Gali Sportowiec Roku 2017 w Regionie nagrodę zawodnikowi i stosowne wyróżnienie wręczył Starosta Powiatu Ostrołęckiego Stanisław Kubeł życząc kolejnych sukcesów.
- Nie spodziewałem się, że podczas jednej Gali Sportowca Roku 2017 dostanę dwie takie piękne statuetki - mówił zaskoczony lekkoatletyczny talent OKLA. - Dla mnie to bardzo fajny prezent i chciałbym wszystkim bardzo podziękować.

Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego z Gali Sportowiec Roku 2017 w serwisie sportowym sport.moja-ostroleka.pl

 

SponsorzyUM Ostrołęka

Warszawsko Mazowiecki Okręgowy Związek Lekkiej AtletykiMazowieckie Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe

x