Reklama


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates

Lekkoatleci OKLA szlifowali formę na obozach Array Drukuj Array  Email
Wpisany przez Administrator   
sobota, 12 maja 2018 11:49

Bardzo pracowity okres mają za sobą reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki, którzy na zgrupowaniach przygotowywali się do serii imprez w sezonie letnim. Największa grupa zawodniczek i zawodników przebywała na obozie w Zakopanem.
W zgrupowaniu zaplecza kadry narodowej pod wodzą trenera Marcina Waśniewskiego brali udział Julia Mroczkowska, Gabriela Pszczoła, Damian Niedźwiedzki i Oskar Żebrowski. To grupa młodych i bardzo zdolnych lekkoatletów rozwijających swoją pasję w OKLA pod wodzą trenerów Katarzyny i Konrada Szusterów.
Kolejne z reprezentantów OKLA Sebastian Moszczyński przebywała z kolei na obozie w Olecku. Podopieczny trenera Andrzeja Danelskiego na obozie miał możliwość trenowania pod okiem szkoleniowca KS Podlasie Białystok Roberta Nazarkiewicza, który obecnie prowadzi wychowankę ostrołęckiego klubu - Magdalenę Żebrowską.

 

Spale do sezonu letniego przygotowywała się z kolei Katarzyna Butler, która również znajduje się w zapleczu kadry narodowej. Swoje przygotowania mogła prowadzić pod okiem trenera Roberta Adamskiego.

Przed zawodnikami Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki seria sprawdzianów w tym m.in. Otwarte Mistrzostwa Ostrołęki w Lekkiej Atletyce, które zostały zaplanowane na czwartek, 24 maja na stadionie przy ulicy Witosa. Więcej o kalendarzu imprez i najważniejszych startach sezonu letniego w najbliższych dniach w naszym serwisie sportowym w dziale Lekkoatletyka.

 

SponsorzyUM Ostrołęka

Warszawsko Mazowiecki Okręgowy Związek Lekkiej AtletykiMazowieckie Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe

x