Reklama


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates

Mistrzostwa pełne dobrych wyników (zdjęcia) Array Drukuj Array  Email
Wpisany przez Administrator   
piątek, 25 maja 2018 12:53

Mistrzostwa Ostrołęki w Lekkiej Atletyce Juniorów i Juniorów Młodszych stały na wysokim poziomie. Rewelacyjnym wynikiem popisał się młodzik Sebastian Moszczyński, który wynikiem 196 cm pobił rekordy życiowy i jest liderem na krajowych listach.

Reprezentant Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki pochodzący z Pościen Zamion k. Chorzel rozkręca się ze startu na start i jest obecnie najwyżej sklasyfikowanym zawodnikiem w gronie młodzików U-16. Tym razem podopieczny trenera Andrzeja Danelskiego nie dał szans rywalom w starszym roczniku juniora młodszego.

Drugą nagrodę w skokach z najlepszy wyniki otrzymała juniorka młodsza Zuzanna Parzych, która skoczył 130 cm. W gronie zawodników w konkurencjach rzutowych bardzo dobry wynik zapisał na swoim koncie kolejny z reprezentantów OKLA - Damian Niedźwiecki, który w pchnął kulą na odległość 16.91 m. W gronie kobiet w rzucie dyskiem świetnie zaprezentowała się Magdalena Olszewska, która uzyskała wyniki 39.57 m.

W konkurencjach biegowych najlepsze wyniki ustanowili sprinterzy w kategorii juniorów młodszych. Adrian Jędrzejczyk pobiegł w czasie 12.20 m, a Kinga Krajewska uzyskała wynik 14.24 m. Wszyscy wymienieni odebrali specjalne puchary i nagrody ufundowane przez przewodniczącego rady miasta Ostrołęki Jerzego Grabowskiego i Konkret marketpozyczkowy.pl Marcin Śpiewak.

Młodych lekkoatletów we wszystkich konkurencjach dekorowali także radni Dariusz Bralski i Grzegorz Milewski, którzy wraz z radnym Janem Rzewnickim wsparli organizację imprezy. Pełne wyniki zawodów w załączniku. Organizatorem imprezy był Ostrołęcki Klub Lekkiej Atletyki przy współpracy ze Szkolnym Związkiem Sportowym.

Zobacz zdjęcia:
Mistrzostwa Ostrołęki w Lekkiej Atletyce Juniorów i Juniorów Młodszych

 

SponsorzyUM Ostrołęka

Warszawsko Mazowiecki Okręgowy Związek Lekkiej AtletykiMazowieckie Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe

x