Reklama


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates

Rewelacyjna życiówka Sebastiana Moszczyńskiego! Array Drukuj Array  Email
Wpisany przez Administrator   
niedziela, 03 czerwca 2018 08:30

Sebastian Moszczyński to obecnie jeden z największych talentów Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki, który w każdym kolejnym starcie udowadnia, że warto w niego inwestować. Podczas mityngu w Białymstoku po raz kolejny pobił rekord życiowy.

Sebastian Moszczyński pochodzi z małej miejscowości Poścień Zamion k. Chorzel i rozwija swoją pasję do lekkiej atletyki. Podczas zawodów w Białymstoku po raz pierwszy w karierze skoczyły 2.00 m. To nie tylko rekord życiowy zawodnika, rekord Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki, ale również najlepszy wynik w Polsce w kategorii młodzika!

- Sebastian Moszczyński to naprawdę bardzo duży talent, który chce się rozwijać i ciężko pracować - mówi jego szkoleniowiec Andrzej Danelski. - Gdy jego rówieśnicy palą się do gry piłkę i dzielą czas na różne dyscypliny, to widać, że Sebastian chce trenować skok wzwyż i jest to dla niego pasja.

Sezon reprezentant Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki rozpoczął od udanego konkursu w Warszawie, gdzie skoczył 195 cm i wyrównał rekord życiowy. Następnie na stadionie w Ostrołęce skoczył 196 cm i poprawił najlepsze osiągnięcie w karierze. W ostatnim starcie po raz kolejny osiągnął wynik lepszy od rekordu życiowego i wiele wskazuje na to, że 15-latek nie powiedział ostatniego słowa w tym sezonie.

Podczas mityngu w Białymstoku startowała również Katarzyna Butler, która pobiła rekord życiowy w biegu na 1500 m wynikiem 4:51.51. Rezultat ten powinien dać udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży. W zawodach wystartowała także Julia Kaczyńska w skoku w dal uzyskując wynik 4.64 m.

 

SponsorzyUM Ostrołęka

Warszawsko Mazowiecki Okręgowy Związek Lekkiej AtletykiMazowieckie Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe

x