Reklama


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates

Magdalena Olszewska z dobrym wynikiem w Czechach Array Drukuj Array  Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 20 czerwca 2018 12:11

Reprezentantka Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki Magdalena Olszewska bardzo udanie zaprezentowała się w konkursie rzutu dyskiem podczas międzynarodowego meczu U-20. Podczas rywalizacji w Vyskovie w Czechach zanotowała drugi wynik w karierze.

W zawodach zaprezentowali się młodzi reprezentanci z Czech, Węgier, Polski i Słowenii i Słowacji. Magdalena Olszewska zajęła ósme miejsce z wynikiem 43.07 m, który jest drugim w jej dotychczasowej karierze. Podopieczna trenerów Katarzyny i Konrada Szusterów przygotowuje się do docelowej imprezy Mistrzostw Polski U20 we Włocławku w dniach 23-25 czerwca.

Międzypaństwowy mecz w Vyskovie w Czechach był bardzo udany dla reprezentacji Polski, która zwyciężyła z dorobkiem w gronie juniorów z dorobkiem 285 punktów, 42 więcej od Czechów i 89 od Węgrów. Wśród pań nasze zawodniczki zakończyły zmagania z dorobkiem 297 punktów - Czeszki wyprzedziły o 63, Słowenki o 112.

Indywidualnie w rzucie oszczepem 18-letni Oskar Trejgo ustanowił rekord życiowy 71.03 m i wypełnił tym samym minimum na mistrzostwa świata w Tampere. Rekordy życiowe drugiej w biegu na 400 metrów Natalii Wosztyl (54.08) oraz trzeciej na tym dystansie Natalii Widawskiej (54.36) pozwoliły wypełnić minimum na lipcowy czempionat damskiej sztafecie 4x400 metrów.

 

SponsorzyUM Ostrołęka

Warszawsko Mazowiecki Okręgowy Związek Lekkiej AtletykiMazowieckie Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe

x