Reklama


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates

Trzy złota Ewy Bartosik i specjalne wyróżnienie Array Drukuj Array  Email
Wpisany przez Administrator   
sobota, 07 lipca 2018 10:41

Świetne wyniki zapisała na swoim koncie Ewa Bartosik w Mistrzostw Polski w Lekkiej Atletyce Masters w Toruniu. Zawodniczka współpracująca z trenerem Bartoszem Witkowskim zgarnęła trzy złote medale i tytuł dla najlepszej zawodniczki całej imprezy.
Reprezentantka Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki udział w zawodach rozpoczęła od sprinterskiej rywalizacji na 100 m, gdzie z wynikiem 14.97 s nie dała szans rywalkom i wywalczyła złoty medal.

Kolejne złoto padło łupem Ewy Bartosik w konkursie skoku w dal, gdzie zapisał na swoim koncie rezultat 3.65 m. Na zakończenie zmagań weteranka OKLA Ostrołęka bardzo udanie zaprezentowała się w konkurencji trójskoku, gdzie wynik 8.30 m dał jej trzeci złoty medal w kategorii +65 lat.

Ewa Bartosik w nagrodę za swoje świetne wyniki otrzymała okazały puchar przeznaczony dla najlepszej zawodniczki całych zawodów. Warto przypomnieć, że ostrołęczanka równie okazale zaprezentowała się w Halowych Mistrzostwach Polski Weteranów, gdzie w skoku w dal uzyskała 3.77 m, w trójskoku 8.11 m, a w sprincie na 60 metrów z wynikiem 9.46 s. Z imprezy również powróciła z trzema złotymi medalami i tytułem najlepszej zawodniczki mistrzostw.

 

 

SponsorzyUM Ostrołęka

Warszawsko Mazowiecki Okręgowy Związek Lekkiej AtletykiMazowieckie Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe

x