Reklama


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates

Ambitne batalie OKLA w Mistrzostwach Polski Array Drukuj Array  Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 30 lipca 2018 12:18

Reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki ambitnie walczyli o jak najlepsze wyniki w Mistrzostwach Polski U18 w Chorzowie. Medale były poza zasięgiem podopiecznych trenerów Bartosza Witkowskiego oraz Katarzyny i Konrada Szusterów. Bardzo udanie w rywalizacji na dystansie 1500 metrów zaprezentowała się Katarzyna Butler, która w licznie obsadzonej konkurencji z wynikiem 4:44.45 zajęła siódme miejsce. Co więcej podopieczna trenera Bartosza Witkowskiego zapisała na swoim koncie rekord życiowy i rekord klubu. Zwyciężyła Klaudia Kazimierska z LKS Vectra Włocławek - 4:31.65. Do podium Katarzynie Butler zabrakło blisko dziesięć sekund.

W konkursie rzutu dyskiem zaprezentowała się z kolei Julia Mroczkowska, która dyskiem 1 kg uzyskała 31.23 m i zajęła osiemnaste miejsce. Mistrzynią Polski została Nina Staruch z AZS-AWF Warszawa, która uzyskała 42.28 m.

Trzecią reprezentantką OKLA Ostrołęka była Gabriela Pszczoła w konkursie pchnięcia kulą 3 kg, która uzyskała w najlepszej próbie 11.02 m i została sklasyfikowana na dwudziestej drugiej lokacie. Najlepsza okazała się Wiktora Łuczak z KS Agros Zamość - 14.92 m.

 

 

SponsorzyUM Ostrołęka

Warszawsko Mazowiecki Okręgowy Związek Lekkiej AtletykiMazowieckie Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe

x