Reklama


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates

Reprezentanci OKLA szlifowali formę w Olecku Array Drukuj Array  Email
Wpisany przez Administrator   
niedziela, 12 sierpnia 2018 11:05

Reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki szlifują formę pod czujnym okiem trenerów Katarzyny i Konrada Szusterów na obozie w Olecku. Dzieci i młodzież przygotowują się do bardzo ważnych startów czekających ich w ostatniej części sezonu. Lekkoatleci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki mają już kilka ważnych imprez za sobą, w tym m.in. Mistrzostwa Polski U18.
Przed podopiecznymi trenerów Katarzyny i Konrada Szusterów jeszcze m.in. Międzywojewódzkie Mistrzostwa U-16 w Ciechanowie, Mistrzostwa Mazowsza Młodzików w Warszawie, a także finał sezonu - Mistrzostwa Polski U-16 czyli Mały Memoriał Janusza Kusocińskiego w dniach 22-23 września w Bełchatowie.

Lekkoatleci OKLA zaprezentują się takżę przed własną publicznością w Mityngu Młodzików dla kategorii U16 i U14, który został zaplanowany w Ostrołęce we wtorek, 18 września. - Ciężko pracujemy na obozie letnim i mamy nadzieję, że zaprezentuje to kolejnymi dobrymi wynikami naszej utalentowanej młodzieży w czekających nas wrześniowych imprezach - podkreśla sekretarz OKLA Ostrołęka Konrad Szuster.

Ostrołęcki Klub Lekkiej Atletyki zaplanował także drugi obóz na który jeszcze w sierpniu wybiera się z młodzieżą trener Bartosz Witkowski. Więcej o planach lekkoatletów w najbliższych dniach w naszym serwisie sportowym w dziale Lekkoatletyka.

 

 

SponsorzyUM Ostrołęka

Warszawsko Mazowiecki Okręgowy Związek Lekkiej AtletykiMazowieckie Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe

x