Reklama


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates

OKLA blisko medalowej strefy w Siedlcach Array Drukuj Array  Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 05 września 2018 08:38

Reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki po ciężko przepracowanym okresie przygotowawczym podczas obozów sportowych wystartowali w Finale Centralnych XXI Ogólnopolskich Igrzysk w Siedlcach. W zawodach ostrołęczanie byli bliscy medalowych lokat.

W rywalizacji obejrzeliśmy trójkę podopiecznych trenerów Katarzyny i Konrada Szusterów. Pierwsza z zawodniczek Julia Mroczkowska w rzucie dyskiem (1 kg) w kategorii U18 uzyskała 31.53 m, co było piątym wynikiem rywalizacji. W rywalizacji zwyciężyła Martyna Radawiec z MKS Osa Zgorzelec z rezultatem 34.86 m.

Oskar Żebrowski uplasował się tuż za podium w konkurencji pchnięcia kulą z rezultatem 31.53 m. W drugiej konkurencji rzucie dyskiem z wynikiem 43.59 m uplasował się na piątej lokacie i poprawił jednocześnie rekord życiowy.

Tuż za podium w konkurencji rzutu dyskiem uplasował się trzeci z reprezentantów OKLA - Damian Niedźwiecki z wynikiem 46.36 m. Piątą lokatę podopieczny trenera Konrada Szustera wywalczył w konkursie pchnięcia kulą - 14.85 m. W konkursie pchnięcia kulą U20 (kula 6 kg) zwyciężył Kornel Warszawski 16.96 m. W rywalizacji dyskoboli U20 (1.75 kg) zwyciężył Jakub Lewoszewski z KS Agros Zamość - 54.04 m.

Zawody w Siedlcach zostały przeprowadzone w dniach 24-25 sierpnia. Organizatorem zawodów by był LZS Siedlce.

 

SponsorzyUM Ostrołęka

Warszawsko Mazowiecki Okręgowy Związek Lekkiej AtletykiMazowieckie Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe

x