Reklama


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates

Świetny występ Bartosik w Memoriale Duneckiego Array Drukuj Array  Email
Wpisany przez Administrator   
niedziela, 09 września 2018 14:01

Kolejny bardzo dobry występ na swoim koncie zapisała zawodniczka Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki. Weteranka współpracująca z trenerem Bartoszem Witkowskim wygrała rywalizację w trójboju Masters podczas Memoriału im. Grzegorza Duneckiego.
Ostrołęczanka od lat z powodzeniem startuje w imprezie rozgrywanej w Toruniu i notuje wartościowe wyniki. Tym razem w sprinterskim występach zanotowała następujące wyniki - 60 m - 9.60 s, 100 m - 15.60 s i 200 m - 34.48 s. W efekcie uzyskane rezultaty sprawiły, że okazała się najlepszą zawodniczką w kategorii +65 lat

Warto przypomnieć, że weteranka Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki notowała bardzo wartościowe wyniki w obecnym sezonie zarówno w hali, jak i na otwartym stadionie w Mistrzostwach Polski.W Mistrzostwach Polski Masters w czerwcu w Toruniu wywalczyła złoty medal w sprincie na 100 m z wynikiem 14.97 s, drugie złoto w skoku w dal z rezultatem 3.65 m oraz trzeci złoty medale w trójskoku z wynikiem 8.30 m. Ewa Bartosik w nagrodę za swoje świetne wyniki otrzymała okazały puchar przeznaczony dla najlepszej zawodniczki całych zawodów.

 

Warto przypomnieć, że ostrołęczanka równie okazale zaprezentowała się w Halowych Mistrzostwach Polski Weteranów, gdzie w skoku w dal uzyskała 3.77 m, w trójskoku 8.11 m, a w sprincie na 60 metrów z wynikiem 9.46 s. Z imprezy również powróciła z trzema złotymi medalami i tytułem najlepszej zawodniczki mistrzostw.

 

SponsorzyUM Ostrołęka

Warszawsko Mazowiecki Okręgowy Związek Lekkiej AtletykiMazowieckie Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe

x