Reklama


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates

Mityng Konkret Młodzików OKLA z dobrymi wynikami Array Drukuj Array  Email
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 20 września 2018 11:12

Ostrołęcki Klub Lekkiej Atletyki po raz kolejny zaprosił młodzież do rywalizacji w Mityngu Konkret Młodzików na stadionie przy ulicy Witosa. W zawodach zaprezentowała się cała plejada zdolnej młodzieży z Ostrołęki, powiatu ostrołęckiego i całego regionu.

W zawodach młodzież startowała się w konkurencjach biegowych - 100 m, 300 m, 600 m oraz w konkurencjach technicznych - skok w dal, pchnięcie kulą i rzut dyskiem. Dodatkowo przewidziany został również udział dzieci z rocznika 2005 i młodsi, którzy mogli zmierzy się w takich konkurencjach jak sprint 60 m, skok w dal, rzut piłeczką palantową i bieg na 600 metrów.

W mityngu nie brakowało wartościowych wyników, a najlepsze uzyskały Karolina Grzeszczyk (OKLA Ostrołęka) w rzucie dyskiem 32.13 m (136 punktów), Julia Kaczorowska (LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka) w pchnięciu kulą 11.20 m (133 punkty) i Katarzyna Stefko (OKLA Ostrołęka) w rzucie dyskiem 30.13 m (129 punktów).

W każdej konkurencji nagrodzona została trójka najlepszych zawodniczek i zawodników. Nagrody wręczali prezes Konkret marketpozyczkowy.pl Marcin Śpiewak oraz radni miasta Ostrołęki: Dariusz Bralski, Łukasz Kulik i Grzegorz Milewski. Sponsorami mityngu byli Konkret marketpozyczkowy.pl, Miasto Ostrołęka, JBB Bałdyga, Piekarnia Kurpiowska Serafin, Spaja Studio Urody i Relaksu, Łubudu Bowling&Good Time.

Patronat medialny nad zawodami sprawuje portal Moja Ostrołęka i Telewizja Kablowa Esprit. Szczegółowe wyniki rywalizacji w załączniku.

Zobacz zdjęcia:
Mityng Konkret Młodzików Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki

 

SponsorzyUM Ostrołęka

Warszawsko Mazowiecki Okręgowy Związek Lekkiej AtletykiMazowieckie Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe

x