Reklama


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates

Moszczyński ze złotem Mistrzostw Polski U16 Array Drukuj Array  Email
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 27 września 2018 18:00

Rewelacyjną dyspozycję w obecnym sezonie prezentuje Sebastian Moszczyński w konkurencjach skoku wzwyż. Podopieczny trenera Andrzeja Danelskiego w Mistrzostwa Polski U16 w Bełchatowie zdobył złoty medal z wynikiem 2.00 i atakował rekord kraju.
Reprezentant Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki atakował rekord Polski należący do Sylwestra Bednarka, ale warunki atmosferyczne nie pozwoliły młodemu i utalentowanemu skoczkowi skoczyć powyżej 206 cm. Podopieczny trenera Andrzeja Danelskiego od września jest uczniem Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Białymstoku i może w zdecydowanie lepszych warunkach rozwijać swoją pasję pod okiem trenera Roberta Nazarkiewicza.

Tuż za podium konkursu skoku wzwyż uplasował się drugi z podopiecznych trenera Andrzeja Danelskiego - Damian Zakrzewski, który uzyskał 182 cm. Na dziewiątej lokacie w zawodach uplasowała się Karolina Grzeszczyk, która w rzucie dyskiem 0.75 kg uzyskała 34.29 m. Dwukrotnie dziesiąte miejsce uzyskał Adrian Milewski, który w pchnięciu kulą 5 kg zanotował wynik 12.39 m, a w rzucie dyskiem 1 kg - 42.20 m. Katarzyna Stefko w rzucie dyskiem 0.75 kg uzyskała wynik 29.13 m. Wymienieni reprezentanci OKLA to podopieczni trenerów Katarzyny i Konrada Szusterów.

W zawodach na szesnastej lokacie uplasowała się Kornelia Szymczyk na dystansie 600 m z rezultatem 1:42.06. Zawodniczka prowadzona jest przez trenera Bartosza Witkowskiego.

 

SponsorzyUM Ostrołęka

Warszawsko Mazowiecki Okręgowy Związek Lekkiej AtletykiMazowieckie Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe

x