Reklama


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates

Sezon OKLA pełen sukcesów (zdjęcia) Array Drukuj Array  Email
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 13 grudnia 2018 09:10

To był kolejny bardzo udany sezon dla Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki. W 2018 roku podopieczni szerokiego grona trenerów z sukcesami walczyli w ogólnopolskich imprezach i ustanawiali wiele rekordów życiowych. Teraz nadszedł czas, aby im podziękować.

Ostrołęcki Klub Lekkiej Atletyki tradycyjnie w sali konferencyjnej urzędu miasta dokonał podsumowania wyników osiągniętych przez zawodniczki i zawodników. Lekkoatletom OKLA osiągniętych rekordów życiowych i medali gratulowali wiceprezydent miasta Ostrołęki Maciej Kleczkowski, przewodniczący rady miasta Wojciech Zarzycki, wiceprzewodniczący rady miasta Jakub Frydryk i radny miasta Ostrołęki Grzegorz Milewski.

W spotkaniu wzięli także udział wójt gminy Rzekuń Bartosz Podolak, który w ostatnich latach był wiceprezes klubu OKLA, ale ze względu na nową funkcję musiał złożyć rezygnację. Sukcesów gratulował młodym nadziejom lekkiej atletyki także prezes Konkret marketpozyczkowy.pl Marcin Śpiewak, który w ostatnich latach wspiera imprezy organizowane przez klub.

Ostrołęcki Klub Lekkiej Atletyki może pochwalić się grupą ponad 60 zawodniczek i zawodników regularnie trenujących i biorących w ogólnopolskich zawodach. W 2018 roku klub zdobył trzy medale Mistrzostw Polski, trzy medale Mistrzostw Polski LZS i sześć medali Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików. Magdalena Olszewska została powołana do reprezentacji Polski na międzypaństwowy mecz w Vyskovie w Czechach.

We współzawodnictwie dzieci i młodzieży OKLA zdobył 70 punktów zajmując po raz kolejny pierwsze miejsce w gronie wszystkich klubów sportowych w mieście. Materiał filmowy z podsumowania u naszego patrona medialnego w portalu Moja Ostrołęka.

Podsumowanie sezonu OKLA

 

SponsorzyUM Ostrołęka

Warszawsko Mazowiecki Okręgowy Związek Lekkiej AtletykiMazowieckie Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe

x