Reklama


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates

Medal i rekordy życiowe młodego narybku OKLA Array Drukuj Array  Email
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 20 grudnia 2018 11:11

Bardzo udanie zaprezentowali się młodzi reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki w finałowych zawodach Czwartków Lekkoatletycznych w Spale. W zawodach zaprezentowali się młodzi adepci prowadzeni przez trenerów Katarzynę Szuster i Bartosza Witkowskiego.
W Spale najmłodsi lekkoatleci rywalizowali już po raz trzeci uzyskując wartościowe wyniki. Najlepiej spisała się Oliwia Napiórkowska z STO Ostrołęka, która zwyciężyła w konkurencji skoku w dal w roczniku 2006 wynikiem 4.71 m. To nowy rekord życiowy Oliwii, która jest obecnie jedną z najbardziej obiecujących zawodniczek OKLA.

Na wysokim poziomie stał konkurs skoku wzwyż, w którym Aleksandra Dobkowska z SP 1 Ostrołęka zajęła piąte miejsce wynikiem 145 cm. Podopieczna trenera Bartosza Witkowskiego uzyskała nowy rekord życiowy. Konkurs wygrała Milena Patejuk ze Słupska wynikiem 160 cm, a na drugim i czwartym miejscu zostały sklasyfikowane zawodniczki które skoczyły po 150 cm.

Dziesiąte miejsce w zawodach wywalczył Igor Łada z STO Ostrołęka, który w konkursie skoku w dal uzyskał 4.15 m, dwunastą lokatę zajął Wiktor Laskowski z STO Ostrołęka z wynikiem 50.16 s na dystansie 300 metrów. Piętnastą lokatę zajęła Lena Wilczyńska, również z STO Ostrołęka z rezultatem 51.62 s, będący nowym rekordem życiowym.

Siedemnaste miejsce na dystansie 600 m zajęła Dominika Czernysz z SP nr 2 Ostrołęka z rezultatem 2:16.88. To również nowy rekord życiowy młodej lekkoatletki.

 

 

SponsorzyUM Ostrołęka

Warszawsko Mazowiecki Okręgowy Związek Lekkiej AtletykiMazowieckie Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe

x