Reklama


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates

Srebro i nowy rekord Damiana Niedźwieckiego Array Drukuj Array  Email
Wpisany przez Administrator   
piątek, 04 stycznia 2019 12:05

Damian Niedźwiecki to jeden z najbardziej utalentowanych zawodników w konkurencji pchnięcia kulą w naszym regionie. Podopieczny trenerów Katarzyny i Konrada Szusterów poczynił duże postępy i kolejny sezon udanie reprezentował Ostrołęcki Klub Lekkiej Atletyki.
Świetny wynik 18-letniego zawodnika padł łupem podczas najważniejszej imprezy sezonu, czyli Mistrzostw Polski U20 w Lekkiej Atletyce we Włocławku. Podopieczny trenerów Katarzyny i Konrada Szusterów w konkursie głównym w najlepszej próbie posłał kulę na odległość 16.98 m i poprawił rekord życiowy. W efekcie reprezentant OKLA Ostrołęka wywalczył srebrny medal, ustępując miejsca na najwyższym stopniu podium Kornelowi Warszawskiemu.

Mistrzostwa Polski U20 były docelową imprezą dla zawodnika Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki, który z sezonu na sezon czyni bardzo duże postępy. Damian Niedźwiecki to zawodnik, który znajduje się na zapleczu kadry narodowej Polskiego Związku Lekkiej Atletyki i jest uważany za bardzo perspektywicznego zawodnika.

Damian Niedźwiecki czeka na Wasze głosy. Wyślij SMS o treści TC.NAJLEPSZY.240 na numer 71068. Koszt SMS-a to 1,23 zł brutto.

 

 

SponsorzyUM Ostrołęka

Warszawsko Mazowiecki Okręgowy Związek Lekkiej AtletykiMazowieckie Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe

x