Reklama


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates

Magdalena Olszewska z brązem i powołaniem do kadry Array Drukuj Array  Email
Wpisany przez Administrator   
piątek, 04 stycznia 2019 12:10

Magdalena Olszewska to bardzo utalentowana zawodniczka Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki, która od kilku sezonów z powodzeniem rywalizuje w ogólnopolskich zawodach. W sezonie 2018 najcenniejszym trofeum zawodniczki jest brązowy medal mistrzostw Polski.
Magdalena Olszewska po raz kolejny celowa w podium Mistrzostw Polski U20 we Włocławku, gdzie w swojej koronnej konkurencji rzucie dyskiem wywalczyła brązowy medal z rezultatem 40.62 m. Kilka miesięcy ciężkiej pracy na treningach pod okiem szkoleniowców Katarzyny i Konrada Szusterów sprawiły, że kolejny medal rangi Mistrzostw Polski trafił na konto Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki.

Magdalena Olszewska bardzo udanie zaprezentowała się także w konkursie rzutu dyskiem podczas międzynarodowego meczu U-20 Vyskovie w Czechach. Zawodniczka OKLA zajęła ósme miejsce z wynikiem 43.07 m, który jest drugim w jej dotychczasowej karierze. Międzypaństwowy mecz w Czechach był bardzo udany dla reprezentacji Polski, która zwyciężyła z dorobkiem w gronie juniorów z dorobkiem 285 punktów.

Warto odnotować także start zawodniczki w Otwartych Mistrzostwach Podlasia U20, gdzie podopieczna trenerów Katarzyny i Konrada Szusterów wygrała z 42.87 m. Z pewnością nowy sezon 2019 powinien przynieść kolejny rekord życiowy, a ten będzie szansą na kolejny medal Mistrzostw Polski.

Magdalena Olszewska czeka na Wasze głosy. Wyślij SMS o treści TC.NAJLEPSZY.241 na numer 71068. Koszt SMS-a to 1,23 zł brutto.

 

SponsorzyUM Ostrołęka

Warszawsko Mazowiecki Okręgowy Związek Lekkiej AtletykiMazowieckie Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe

x