Reklama


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates

Spis treści
Rekordy klubu
1. Młodziczki
2. Młodzicy
3. Juniorki Młodsze
4. Juniorzy młodsi
5. Juniorki
5. Juniorzy
7. Seniorki
8. Seniorzy
Wszystkie strony

W zakończonym sezonie zawodnicy i zawodniczki OKLA Ostrołęka startowali w szeregu imprez lekkoatletycznych na terenie całego kraju. Poprawiali w nich nawet kilkakrotnie swoje rekordy życiowe. Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi rekordami klubu po sezonie 2014.

 

Rekordy klubu


MŁODZICZKI

Konkurencja

Wynik

Zawodnik

R.ur.

Nazwa
Klubu

Rok
uzysk.

Trener

60 m

8,20

Katarzyna Frankowska

79

MKS Jantar

1993

B.Brzostek

100 m

12,77

Magdalena Żebrowska

96

OKLA

2011

B.Witkowski

200 m

27,15

Magdalena Żebrowska

96

OKLA

2011

B.Witkowski

300 m

42,51

Wioletta Kruczyk

71

WMKS

1986

L.Grzyb

400 m

60,52

Klaudia Dobkowska

95

OKLA

2010

Z.Pierzchanowski

600 m

1:39,63

Aleksandra Dzwigała

97

OKLA

2011

B.Witkowski

800 m

2:22,92

Katarzyna Butler

00

OKLA

2016

B.Witkowski

1000 m

3:08,33

Anna Brzózka

70

WMKS

1985

100 m.ppł.

15,70

Marta Bieńkowska

69

WMKS

1984

L.Grzyb

200 m.ppł.

32,57

Paulina Grabowska

82

OKLA

1997

L.Grzyb

300 m.ppł.

49,03

Paulina Grabowska

82

OKLA

1997

L.Grzyb

Skok wzwyż

165

Grażyna Kośnik

67

WLKS
Ziemia
Kurpiowska

1980

E.Górecki

Aldona Zaręba

67

WMKS

1981

E.Górecki

Małgorzata Cyran

68

WMKS

1983

J.Kijek

Barbara Krużycka

90

OKLA Intercell

2005

A.Zalewska

Skok w dal

5,72

Magdalena Żebrowska

96

OKLA

2011

B.Witkowski

Kula 4kg

11,28

Monika Kurpiewska

74

WMKS

1989

B.Brzostek

Kula 3kg

12,44

Wiktoria  Pławska

99

OKLA

2014

K.Szuster

Dysk 1kg

35,80

Luiza Gut

79

MKS Jantar

1994

M.Kwiatkowski

Dysk 0,75kg

38,24

Anna Gwiazda

96

OKLA

2011

M.Kwiatkowski

Młot 4kg

38,77

Anna Gwiazda

96

OKLA

2011

M.Kwiatkowski

Młot 3kg

43,63

Anna Gwiazda

96

OKLA

2011

M.Kwiatkowski

Oszczep

37,20

Hanna Kruczyk

68

WMKS

1983

L.Grzyb

4 x 100 m

51,17

Wioleta Kruczyk(71), 
D. Sęk(71),
Szczubełek(71),
Dorota Trzeciak(72)

WMKS

1986

L.Grzyb

Anna Górska(74),
Aneta Krol(74).
Monika Kurpiewska(74),
Klaudia Brzostek(74)

WMKS

1989

B.Brzostek

4 x 400m

4:11,92

Klaudia Borkowska (98),
Aleksandra Dzwigała(97),
Emilia Kurpiewska(97), 
Aleksandra Gruz (98)

OKLA

2012

chód 3000 m

20:35,59

Emilia Serowiec

84

OKLA

1999

M.Kwiatkowski


MŁODZICY

Konkurencja

Wynik

Zawodnik

R. ur.

Nazwa Klubu

Rok uzysk.

Trener

60 m

7,29

Robert Napiórkowski

73

WMKS

1988

L.Grzyb

100 m

11,75

Tomasz Kołodziejczyk

75

MKS Jantar

1990

L.Grzyb

200 m

24,32

Michał Smoliński

79

MKS Jantar

1994

L.Smoliński

300 m

37,31

Michał Smoliński

79

MKS Jantar

1994

L.Smoliński

400 m

54,48

Robert Wrzochalski

73

WMKS

1988

M.Maćkowski

600 m

1:28,59

Artur Brzuzy

75

MKS Jantar

1990

M.Mierzejewski

800 m

2:05,31

Michał Wróblewski

79

MKS Jantar

1994

A.Białczak

1500 m 4:30,97 Kamil  Łyszkowski 98 OKLA 2013 M.Pędzich

1000 m

2:41,5

Wiesław Wilga

68

WMKS

1983

2000 m

5:57,02

Michał Wróblewski

79

MKS Jantar

1994

A.Białczak

3000 m

9:17,2

Piotr Prusik

68

WMKS

1983

P.Woroncow

110 m. ppł.

16,20

Jerzy Bukowski

73

WMKS

1988

L.Grzyb

200 m. ppł.

27,27

Paweł Stolarczyk

81

OKLA

1996

L.Grzyb

300 m. ppł.

43,64

Marcin Kuziak

83

OKLA

1998

M.Mierzejewski

Skok wzwyż

193

Tomasz Mateusiak

80

MKS Jantar

1995

M.Mierzejewski

Skok w dal

6,58

Łukasz Mateusiak

88

OKLA

2003

M.Mierzejewski

Kula 5 kg

14,41

Damian  Niedźwiecki

00

OKLA

2015

R.Brzuzy

Kula 4 kg

14,28

Igor Bastek

94

OKLA Stora Enso

2009

M.Kwiatkowski

Dysk 1kg

52,99

Igor Bastek

94

OKLA Stora Enso

2009

M.Kwiatkowski

Dysk 1,5 kg

40,75

Igor Bastek

94

OKLA Stora Enso

2009

M.Kwiatkowski

Oszczep

52,84

Grzegorz Grabowski

67

WMKS

1982

R.Kaliszewski

Młot 4 kg

64,04

Kajetan Prusaczyk

92

OKLA Stora Enso

2007

M.Kwiatkowski

4 x 100 m

46,21

T.Wiktorski(88), Ł.Mateusiak(88), J.Bednarski(88), S.Nowak(88)

OKLA

2003

M.Mierzejewski

chód 3000 m

17:01,15

Grzegorz Ostaszewski

86

OKLA

1998

M.Kwiatkowski

 





JUNIORKI MŁODSZE

Konkurencja

Wynik

Zawodnik

R. ur.

Nazwa Klubu

Rok uzysk.

Trener

100 m

12,32

Magdalena Żebrowska

96

OKLA

2013

B.Witkowski






200 m

25,59

Anna Malinowska

68

WMKS

1985

L.Smolinski

400 m

58,10

Klaudia Dobkowska

95

OKLA

2011

B.Witkowski

800 m

2:11,35

Weronika Dworecka

98

OKLA

2015

M.Pędzich

1000 m 2:59,75 Wioleta Głażewska 96 OKLA 2013 R.Grabowski

1500 m

4:47,43

Natalia  Nowak

97

OKLA

2014

100 m.ppł.

14,87

Małgorzata Plaga

72

WMKS

1989

J.Kijek

200 m.ppł.

30,77

Marta Bieńkowska

69

WMKS

1986

L.Grzyb

300 m.ppł.

46,03

Małgorzata Plaga

72

WMKS

1989

J.Kijek

400 m.ppł.

63,58

Klaudia Dobkowska

95

OKLA

2011

B.Witkowski

Skok wzwyż

174

Aldona Zaręba

67

WMKS

1984

J.Kijek

Skok w dal

6,01

Małgorzata Lendo

64

WLKS Ziemia Kurpiowska

1980

L.Grzyb

3-skok

12,14

Katarzyna Gwiazda

95

OKLA

2012

M.Mierzejewski

Kula 3kg


Kula 4kg

12,44


13,77

 

Wiktoria Pławska


Katarzyna Jaworowska

 

99


86

 

OKLA


OKLA

 

2014


2003

 

K.Szuster


M.Kwiatkowski

Dysk

43,87

Katarzyna Jaworowska

86

OKLA

2003

M.Kwiatkowski

Młot 4kg

38,77

Anna Gwiazda

96

OKLA

2011

M.Kwiatkowski

Oszczep 42,78 Małgorzata Balcerzak 76 MKS Jantar 1993
4 x 100 m 50,23 D. Sęk(71), M.Plaga(72), E.Duch(72), J.Opalach(72) WMKS 1988
4 x 400 m 4:01,21 Klaudia Borkowska (98),
Weronika Dworecka (98),
Kinga Abramczyk (99)
Aleksandra Gruz (98)
OKLA 2015 M.Pędzich B.Witkowski
7-bój 4539 Grażyna Kośnik 67 WMKS 1984 L.Grzyb







 


JUNIORZY MŁODSI

Konkurencja

Wynik

Zawodnik

R. ur.

Nazwa Klubu

Rok uzysk.

Trener

60m (Hala)

7,10

Andrzej Szczęsny

67

WMKS

1984

L.Grzyb

100 m

10,69

Robert Napiórkowski

73

MKS Jantar

1990

L.Grzyb

200 m

21,83

Robert Napiórkowski

73

MKS Jantar

1990

L.Grzyb

400 m

49,79

Robert Wrzochalski

73

MKS Jantar

1993

M.Maćkowski

800 m

1:55,55

Paweł Polakowski

95

OKLA

2012

K.Tyszka

1000m

2:30,0

Jan Mróz

65

WMKS

1982

J.Nadolny

1500 m

3:56,69

Krzysztof Bałdyga

72

WMKS

1989

P.Woroncow

3000 m

8:33,22

Krzysztof Bałdyga

72

WMKS

1989

P.Woroncow

110 m.ppł. (100cm)

15,03

Dariusz Skoczeń

67

WMKS

1984

L.Grzyb

400 m.ppł.

54,47

Jarosław Lik

74

MKS Jantar

1991

L.Grzyb

1500 m prz.

4:19,2

Paweł Woroncow

59

MZKS Narew

1976

W.Rybaczyk

2000 m.prz.

6:18,65

Bartłomiej Pędzich

87

OKLA Intercell

2004

M.Pędzich

Skok wzwyż

2,15

Jacek Białobrzewski

69

WMKS

1986

J.Kijek

Skok w dal

7,22

Łukasz Mateusiak

88

OKLA Intercell

2005

M.Mierzejewski

3-skok

14,98

Maksym Sypniewski

91

OKLA Stora Enso

2008

M.Mierzejewski

skok o tyczce

3,40

Mariusz Krupa

63

MKS Jantar

1990

W.Deoniziak

Kula 6,00

13,73

Łukasz Kowalski

91

OKLA Stora Enso

2008

M.Kwiatkowski

Kula. 6,25

13,13

Jarosław Prusinowski

72

WMKS

1988

B.Trymerski

Kula 5,00

16,50

Łukasz Kowalski

91

OKLA Stora Enso

2008

M.Kwiatkowski

Dysk 1,5kg

55,22

Łukasz Kowalski

91

OKLA Stora Enso

2008

M.Kwiatkowski

Oszczep (800g)

58,86

Jarosław Bystrzak

76

MKS Jantar

1993

B.Trymerski

Młot 5,0 kg

67,42

Kajetan Prusaczyk

92

OKLA Stora Enso

2009

M.Kwiatkowski

Młot 6,0 kg

61,71

Kajetan Prusaczyk

92

OKLA Stora Enso

2009

M.Kwiatkowski

10-bój

6166

Dariusz Grad

63

OKLA Stora Enso

1980

L.Grzyb

4 x 100 m

43,80

Z.Pol(68), Z.Krakowiecki(68), K.Grala(68), M.Załęski(68)

WMKS

1985

L.Grzyb

4 x 400 m

3:29,97

J. Grabowski(70), D.Łada(70), M.Klik(70), Gawrych(70)

WMKS

1987

 


 

JUNIORKI

Konkurencja

Wynik

Zawodnik

R. ur.

Nazwa Klubu

Rok uzysk.

Trener

100 m

12,31

Anna Malinowska

68

WMKS

1986

L.Smolinski

200 m

25,20

Anna Malinowska

68

WMKS

1986

L.Smolinski

400 m

58,10

Klaudia Dobkowska

95

OKLA

2011

B.Witkowski

800 m

2:11,35

Weronika Dworecka

98

OKLA

2015

M.Pędzich

1500 m

4:47,43

Natalia Nowak

97

OKLA

2014

B.Witkowski

3000 m

10:22,3

Barbara Mamińska

62

WLKS Ziemia Kurpiowska

1980

L.Smoliński

10000m

36:17,72

Marzena Bielicka

69

WMKS

1988

S.Małkowski

100 m.ppł.

15,18

Dorota Trzeciak

69

WMKS

1987

L.Grzyb

400 m.ppł.

62,45

Joanna Lechmańska

62

WLKS Ziemia Kurpiowska

1980

L.Grzyb

Skok wzwyż

174

Aldona Zaręba

67

WMKS

1984

J.Kijek

Skok wdal

6,01

Małgorzata Lendo

64

WLKS Ziemia Kurpiowska

1980

L.Grzyb

3-skok

12,43

Magdalena Żebrowska

96

OKLA

2015

B.Witkowski

Kula

14,82

Marta Jaworowska

87

OKLA Stora Enso

2006

M.Kwiatkowski

Dysk

51,44

Marta Jaworowska

87

OKLA Stora Enso

2006

M.Kwiatkowski

Oszczep

50,80

Barbara Kulesza

57

MZKS Narew

1976

Z.Olszewski

Młot

38,77

Anna Gwiazda

96

OKLA

2011

M.Kwiatkowski

4 x 100 m

50,23

D. Sęk(71), M.Plaga(72), E.Duch(72), J.Opalach(72)

WMKS

1988

4 x 400 m

4:01,21

Borkowska K (98), Gruz A(98), Dworecka  W(98), Abramczyk K(99)

OKLA

2015

 


JUNIORZY

Konkurencja

Wynik

Zawodnik

R. ur.

Klub

Rok uzysk.

Trener

60m (Hala)

7,10

Andrzej Szczęsny

67

WMKS

1984

L.Grzyb

100 m

10,69

Robert Napiórkowski

73

MKS Jantar

1990

L.Grzyb

200 m

21,48

Wojciech Czeladziński

72

MKS Jantar

1991

L.Grzyb

400 m

49,06

Robert Wrzochalski

73

MKS Jantar

1993

M.Maćkowski

800 m

1:55,55

Paweł Polakowski

95

OKLA

2012

K.Tyszka

1000m

2:30,0

Jan Mróz

65

WMKS

1982

J.Nadolny

1500 m

3:55,04

Paweł Polakowski

95

OKLA

2014

K.Tyszka

3000 m

8:26,26

Paweł Polakowski

95

OKLA

2014

K.Tyszka

5000 m

14:40,1

Jan Nadolny

56

MZKS

1975

W.Rybaczyk

110 m.ppł.

15,26

Jerzy Kijek

57

WLKS Ziemia Kurpiowska

1976

W.Rybaczyk

400 m.ppł.

54,27

Marek Zagroba

72

MKS Jantar

1991

W.Dwoniziak

2000 m.prz.

6:02,59

Bartłomiej Pędzich

87

OKLA Intercell

2005

M.Pędzich

Skok w dal

7,92

Tomasz Mateusiak

80

OKLA

1999

M.Mierzejewski

Skok wzwyż

2,18

Jacek Białobrzewski

69

WMKS

1988

J.Kijek

3-skok

15,64

Maksym Sypniewski

91

OKLA

2010

Skok o tyczce

3,77

Dariusz Grad

63

WMKS

1982

L.Grzyb

Kula 6 kg

16,28

Łukasz Kowalski

91

OKLA

2010

M.Kwiatkowski

Kula 7,26 kg

13,89

Krzysztof Matuszewski

63

WMKS

1982

B.Trymerski

Dysk 1,75 kg

52,33

Łukasz Kowalski

91

OKLA Stora Enso

2009

M.Kwiatkowski

Dysk 2 kg

45,45

Igor Bastek

94

OKLA

2013

M.Kwiatkowski

Oszczep

64,12

Jarosław Bystrzak

76

MKS Jantar

1995

B.Trymerski

Młot 6,0

63,70

Kajetan Prusarczyk

92

OKLA Stora Enso

2010

M.Kwiatkowski

10-bój

6378

Dariusz Grad

63

WMKS

1982

L.Grzyb

4 x 100 m

42,35

R.Napiórkowski(73), W.Czeladziński(72), M.Zagroba(72), R.Wrzochalski(73)

MKS Jantar

1991

4 x 400 m

3:27,12

M.Klik (70), D.Łada(70), R.Grabowski(70), J.Sobierajski(69)

WMKS

1987

 

 


 

SENIORKI

Konkurencja

Wynik

Zawodnik

R. ur.

Klub

Rok uzysk.

Trener

100 m

12,31

Anna Malinowska

68

WMKS

1986

L.Smolinski

200 m

25,20

Anna Malinowska

68

WMKS

1986

L.Smolinski

400 m

58,10

Klaudia Dobkowska

95

OKLA

2011

B.Witkowski

800 m

2:11,35

Weronika Dworecka

98

OKLA

2015

M.Pędzich

1500 m

4:39,8

Weronika Gierwatowska

65

WMKS

1988

S.Małkowski

3000 m

9:46,74

Weronika Gierwatowska

65

WMKS

1988

S.Małkowski

5000 m

17:16,85

Weronika Gierwatowska

65

WMKS

1988

S.Małkowski

10000 m

35:11,89

Weronika Gierwatowska

65

WMKS

1988

S.Małkowski

100 m.ppł.

15,0

Monika Dobek

62

MZKS Narew

1979

L.Grzyb

400 m.ppł.

62,45

Joanna Lechmańska

62

WLKS Ziemia Kurpiowska

1980

L.Grzyb

Skok w dal

6,01

Małgorzata Lendo

64

WLKS Ziemia Kurpiowska

1980

L.Grzyb

Skok wzwyż

174

Aldona Zaręba

67

WMKS

1983

J.Kijek

3-skok

12,43

Magdalena Żebrowska

96

OKLA

2015

B.Witkowski

Kula

14,82

Marta Jaworowska

87

OKLA Stora Enso

2006

M.Kwiatkowski

Dysk

51,44

Marta Jaworowska

87

OKLA Stora Enso

2006

M.Kwiatkowski

Oszczep

53,50

Barbara Kulesza

57

MZKS Narew

1977

Z.Olszewski

Młot

38,77

Anna Gwiazda

96

OKLA

2011

M.Kwiatkowski

4 x 100 m

49,39

B.Żyłka (62), M.Lendo (64), J.Lechmańska (62), E.Bartosik (51)

WLKS Ziemia Kurpiowska

1980

L.Grzyb

4 x 400 m

4:01,21

Borkowska K  (98),Gruz A (98), Dworecka W(98), Abramczyk K(99)

OKLA

2015

Maraton

2:38,07

Weronika Gierwatowska

65

MKS Jantar

1990

S.Małkowski

 


SENIORZY

Konkurencja

Wynik

Zawodnik

R. ur.

Klub

Rok uzysk.

Trener

60m (Hala)

7,10

Andrzej Szczęsny

67

WMKS

1984

L.Grzyb

100 m

10,69

Robert Napiórkowski

73

MKS Jantar

1990

L.Grzyb

200 m

21,48

Wojciech Czeladziński

72

MKS Jantar

1991

L.Grzyb

400 m

48,50

Robert Wrzochalski

73

MKS Jantar

1993

M.Maćkowski

800 m

1:53,4

Stanisław Małkowski

51

MZKS Narew

1980

W.Rybaczyk

1000 m

2:27,1

Stanisław Małkowski

51

MZKS Narew

1978

W.Rybaczyk

1500 m

3:52,4

Jan Nadolny

56

MZKS Narew

1978

W.Rybaczyk

2000 m

5:20,4

Jan Nadolny

56

MZKS Narew

1978

W.Rybaczyk

3000 m

8:25,4

Jan Nadolny

56

MZKS Narew

1978

W.Rybaczyk

5000 m

14:33,1

Jan Nadolny

56

MZKS Narew

1978

W.Rybaczyk

10000 m

31:13,0

Jan Nadolny

56

MZKS Narew

1977

W.Rybaczyk

110 m.ppł.

15,26

Jerzy Kijek

57

MZKS Narew

1976

W.Rybaczyk

400 m.ppł.

54,27

Marek Zagroba

72

MZKS Narew

1991

W.Deoniziak

3000 m.prz.

9:27,84

Bartłomiej Pędzich

87

OKLA Stora Enso

2006

M.Pędzich

Skok w dal

8,08

Tomasz Mateusiak

80

OKLA

2003

M.Mierzejewski

Skok wzwyż

2,18

Jacek Białobrzewski

69

WMKS

1988

J.Kijek

3-skok

15,64

Maksym Sypniewski

91

OKLA

2010

Tyczka

3,77

Dariusz Grad

63

WMKS

1982

L.Grzyb

Kula

14,32

Igor  Bastek

94

OKLA

2016

M.Kwiatkowski

Dysk

50,39

Mariusz Gurzęda

59

OKLA

2001

Oszczep

64,12

Jarosław Bystrzak

76

MKS Jantar

1995

B.Trymerski

10-bój

6378

Dariusz Grad

63

WMKS

1982

L.Grzyb

4 x 100 m

42,35

R.Napiórkowski(73), W.Czeladziński(72), M.Zagroba(72), R.Wrzochalski(73)

MKS Jantar

1991

4 x 400 m

3:27,12

M.Klik (70), D.Łada(70), J.Grabowski(70), J.Sobierajski(69)

WMKS

1987

Maraton

2:21:24

Waldemar Pędzich

61

WLKS Ziemia Kurpiowska

1984

 

Nowa warstwa...
1988
 

Sponsorzy



UM Ostrołęka





Warszawsko Mazowiecki Okręgowy Związek Lekkiej Atletyki



Mazowieckie Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe

x