Reklama


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates

Rekordy Powiatu  Ostrołęckiego

 

MŁODZICZKI

Dyscyplina Wynik Zawodnik Rok urodzenia
Klub Rok uzyskania wyniku
60 m 8,27 Brzostek Klaudia 74 WMKS Ostrołęka 88
100 m 12,96 Żebrowska Magdalena
96
OKLA Ostrołęka
11
200 m 27,15 Żebrowska Magdalena
96
OKLA Ostrołęka 11
300 m 42,51 Kruczyk Wioletta 71 WMKS Ostrołęka

86

600 m 1:39,63
Dobkowska Klaudia
95
OKLA Ostrołęka 10
1000 m 2:59,01 Sęk Paulina 87 ULKS Przedmieście 02
100 m.ppł. 15,89 Jarnutowska Marta 74 WMKS Ostrołęka 89
200 m.ppł. 32,57 Grabowska Paulina 82 OKLA Ostrołęka 97
300 m.ppł. 49,03 Grabowska Paulina 82 OKLA Ostrołęka 97
Skok wzwyż 165 Krużycka Barbara 90 OKLA Ostrołęka 05
Skok w dal 5,64 Lendo Małgorzata 64 WMKS Ostrołęka 78
Kula 12,19 Jaworowska Katarzyna 86 WMKS Ostrołęka 01
Dysk 35,80 Gut Luiza 79 MKS „Jantar” Ostrłęka 94
Oszczep 37,20 Kruczyk Hanna 68 WMKS Ostrołęka 83
4 x 100 m 51,17 Kruczyk-71, Sęk-71,
Szczubełek-71, Trzeciak-72

WMKS O-łęka

86

 

MŁODZICY

Dyscyplina Wynik Zawodnik Rok urodzenia Klub Rok uzyskania wyniku
60 m 7,29 Napiórkowski Robert 73 WMKS Ostrołęka 88
100 m 11,81 Babiel Mariusz 80 MKS „Jantar” Ostrołęka 95
300 m 38,63 Kowalski Kamil 84 OKLA Ostrołęka 99
600 m 1:28,99 Klik Marek 70 WMKS Ostrołęka 85
1000 m 2:41,5 Wilga Wiesław 68 WMKS Ostrołęka 83
2000 m 5:57,02 Wróblewski Michał 79 SP Baranowo 94
110 m.ppł. 16,20 Bukowski Jerzy 73 WMKS Ostrołęka 88
200 m.ppł. 27,29 Bukowski Jerzy 73 WMKS Ostrołęka 88
300 m.ppł. 43,64 Kuziak Marcin 83 OKLA Ostrołęka 98
Skok wzwyż 193 Mateusiak Tomasz 80 OKLA Ostrołęka 95
Skok w dal 6,58 Mateusiak Łukasz 88 OKLA Ostrołęka 03
Kula 5 kg 11,95 Gutowski Grzegorz 88 ZSz. Nr 3 Ostrołęka 98
Kula 4 kg 14,28 Bastek Igor 94 OKLA-StoraEnso O-łęka 09
Dysk 1 kg 52,99 Bastek Igor 94 OKLA-StoraEnso O-łęka 09
Dysk 1,5 kg 40,75 Bastek Igor 94 OKLA-StoraEnso O-łęka 09
Oszczep 52,84 Grabowski Grzegorz 68 WMKS Ostrołęka 83
Młot 4 kg 64,04 Prusaczyk Kajetan 92 OLKA-StoraEnso O-łęka 07
4 x 100 m 46,21 Wiktorski T-88, Mateusiak Ł-88,
Bednarski J-88, Nowak Sz-88

OKLA Ostrołęka 03

 

JUNIORKI MŁODSZE

Dyscyplina Wynik Zawodnik Rok urodzenia Klub Rok uzyskania wyniku
100 m 12,33
Żebrowska  Magdalena
96
OKLA Ostrołęka 13
200 m 26,12 Łopatka Marta 83 OKLA Ostrołęka 00
400 m 58,10 Dobkowska Klaudia
95
OKLA Ostrołęka 11
800 m 2:14,87
Dworecka Weronika
98 OKLA Ostrołęka 14
1500 m 4:47,43 Nowak Natalia
97
OKLA Ostrołęka 14
100 m.ppł. 14,68 Plaga Małgorzata 72 WMKS Ostrołęka 89
200 m.ppł. 30,77 Bieńkowska Marta 69 WMKS Ostrołęka 86
300 m.ppł. 47,00 Plaga Małgorzata 72 WMKS Ostrołęka 88
400 m.ppł. 63,58 Dobkowska Klaudia 95 OKLA Ostrołęka 11
Skok wzwy 174 Zaręba Aldona 67 WMKS Ostrołęka 84
Skok w dal 6,01 Lendo Małgorzata 64 WMKS Ostrołęka 80
3-skok 12,14
Gwiazda Katarzyna
95
OKLA Ostrołęka 12
Kula 13,77 Jaworowska Katarzyna 86 OKLA Ostrołęka 03
Dysk 43,87 Jaworowska Katarzyna 86 OKLA Ostrołęka 03
Oszczep 42,78 Balcerzak Małgorzata 76 MKS „Jantar” Ostrołęka 93
4 x 100 m 50,23

Sęk-71, Plaga-72,

Duch-72, Opalach-72


WMKS Ostrołęka 88
4 x 400 m 4:02,73

Borkowska K-98,Nowak N-97

Dworecka W-98,Gruz A-98


OKLA Ostrołęka 14
7-bój 4347 Trzeciak Dorota 69 WMKS Ostrołęka 85

 

JUNIORZY MŁODSI

Dyscyplina Wynik Zawodnik Rok urodzenia Klub Rok uzyskania wyniku
100 m 10,69 Napiórkowski Robert 73 MKS „Jantar” Ostrołęka 90
200 m 21,83 Napiórkowski Robert 73 MKS „Jantar” Ostrołęka 90
400 m 51,46 Krzemiński  Marcin 76 MKS „Jantar” Ostrołęka 95
800 m 1:55,55 Polakowski Paweł
95 OKLA Ostrołęka 12
1500 m 3:56,69 Bałdyga Krzysztof 72 WMKS Ostrołęka 89
3000 m 8:33,22 Bałdyga Krzysztof 72 MKS „Jantar” Ostrołęka 89
110 m.ppł. 15,32 Skoczeń Dariusz 67 WMKS Ostrołęka 84
400 m.ppł. 57,61 Krajewski Michał 81 OKLA Ostrołęka 98
Skok wzwyż 2,15 Białobrzewski Jacek 69 WMKS Ostrołęka 86
Skok w dal 7,37 Mateusiak Łukasz 88 OKLA-StoraEnso O-łęka 05
3-skok 14,89 Sypniewski Maksym 91 OKLA StoraEnso O-łęka 98
Kula 6,25 12,38 Wiśniewski Karol 83 OKLA Ostrołęka 00
Kula 5,00 16,50 Kowalski Łukasz 91 OKLA-StoraEnso O-łęka 08
Dysk 55,22 Kowalski Łukasz 91 OKLA-StoraEnso O-łęka 08
Oszczep 54,96 Charkiewicz Piotr 77 MKS „Jantar” Ostrołęka 98
Młot 5,00 67,42 Prusaczyk Kajetan 92 OKLA-StoraEnso O-łęka 09
Młot 6,00 61,71 Prusaczyk Kajetan 92 OKLA-StoraEnso O-łęka 09
10-bój 5509 pkt Charkiewicz Paweł 77 MKS „Jantar” Ostrołęka 94
4 x 100 m 43,80

Pol-68, Krakowiecki-68,

Grala-68, Załęski-68


WMKS Ostrołęka 85
4 x 400 m 3:29,97

Grabowski-70, Łada-70,

Klik-70, Gawrych-70


WMKS Ostrołęka 87

 

JUNIORKI

Dyscyplina Wynik Zawodnik Rok urodzenia Klub Rok uzyskania wyniku
100 m 12,80 Kruczyk Wioletta 71 WMKS Ostrołęka 87
200 m 26,12 Łopatka Marta 83 OKLA Ostrołęka 00
400 m 58,10 Dobkowska Klaudia
95
OKLA Ostrołęka 11
800 m 2:14,87 Dworecka Weroniki
98
OKLA Ostrołęka 14
1500 m 4:47,43 Nowak Natalia
97
OKLA Ostrołęka 14
3000 m 10:22,3 Mamińska Barbara 62 WLKS Ostrołęka 80
100 m.ppł. 15,18 Trzeciak Dorota 69 WMKS Ostrołęka 85
400 m.ppł. 62,45 Lechmańska Joanna 62 WLKS Ostrołęka 80
Skok wzwyż 174 Zaręba Aldona 67 WMKS Ostrołęka 83
Skok w dal 6,01 Lendo Małgorzata 64 WLKS Ostrołęka 80
3-skok 12,14 Gwiazda Katarzyna
95
OKLA Ostrołęka 12
Kula 14,82 Jaworowska Marta 87 OKLA-StoraEnso O-łęka 06
Dysk 51,44 Jaworowska Marta 87 OKLA-StoraEnso O-łęka 06
Oszczep 42,78 Balcerzak Małgorzata 76 MKS „Jantar” Ostrołęka 93
Młot 38,77
Gwiazda Anna
96
OKLA Ostrołęka 11
4 x 100 m 50,25 Sęk D-71, Plaga M-72,
Duch E-72, Opalach J-72

WMKS Ostrołęka 88
4 x 400 m 4:02,73 Borkowska K-98,Nowak N-97
Dworecka W-98,Gruz A-98

OKLA Ostrołęka 14

 

JUNIORZY

Dyscyplina Wynik Zawodnik Rok urodzenia Klub Rok uzyskania wyniku
100 m 10,69 Napiórkowski Robert 73 MKS „Jantar” Ostrołęka 90
200 m 21,48 Czeladziński Wojciech 72 MKS „Jantar” Ostrołęka 91
400 m 49,88 Witkowski  Bartosz 85 OKLA Intercel 04
800 m 1:55,55 Polakowski Paweł
95 OKLA Ostrołęka 12
1500 m 3:55,04 Paweł  Polakowski
95
OKLA Ostrołęka 14
3000 m 8:26,26 Paweł  Polakowski 95
OKLA Ostrołęka 14
5000 m. 14:49,1 Nadolny Jan 56 WLKS Ostrołęka 75
110 m.ppł. 15,84 Grad Dariusz 63 WMKS Ostrołęka 82
400 m.ppł. 58,78 Krajewski Michał 82 OKLA Ostrołęka 99
2000 m.ppł. 6:10,0 Woroncow Paweł 59 WLKS Ostrołęka 78
Skok w dal 7,92 Mateusiak Tomasz 80 OKLA Ostrołęka 99
Skok wzwyż 2,16 Białobrzewski Jacek 69 WMKS Ostrołęka 88
3-skok 15,24 Sypniewski Maksym 91 OKLA-StoraEnso O-łęka 00
S-k o tyczce 3,77 Grad Dariusz 63 WMKS Ostrołęka 82
Kula 6 kg 15,76 Kowalski Łukasz 91 OKLA-StoraEnso O-łęka 10
Kula 7,26 kg 13,70 Bastek Igor
95 OKLA Ostrołęka 13
Dysk 1,75 kg 52,33 Kowalski Łukasz 91 OKLA-StoraEnso O-łęka 09
Dysk 2 kg 45,45 Bastek Igor 94 OKLA Ostrołęka 13
Oszczep 59,50 Charkiewicz Piotr 77 OKLA Ostrołęka 96
Młot 6,00 61,71 Prusaczyk Kajetan 92 OKLA-StoraEnso O-łęka 09
10-bój 6378 pkt. Grad Dariusz 63 WMKS Ostrołęka 82
4 x 100 m 42,35

Napiórkowski R-73,

Czeladziński W-72,

Zagroba m.-72,

Wrzochalski R-73


MKS „Jantar” Ostrołęka 91
4 x 400 m 3:27,12

Klik M.-70, Łada D-70,

Grabowski S-70,

Sobierański J-69


WMKS Ostrołęka 79

 

SENIORKI

Dyscyplina Wynik Zawodnik Rok urodzenia Klub Rok uzyskania wyniku
100 m 12,80 Kruczyk Wioletta 71 WMKS Ostrołęka 87
200 m 26,12 Łopatka Marta 83 OKLA Ostrołęka 00
400 m 58,10 Dobkowska Klaudia
95 OKLA Ostrołęka 11
800 m 2:14,87 Dworecka Weronika
98 OKLA Ostrołęka 14
1500 m 4:39,80 Gierwatowska Weronika 65 WMKS Ostrołęka 88
3000 m 9:46,74 Gierwatowska Weronika 65 WMKS Ostrołęka 88
5000 m. 17:16,00 Gierwatowska Weronika 65 WMKS Ostrołęka 88
10000 m. 35:11,08 Gierwatowska Weronika 65 WMKS Ostrołęka 88
100 m.ppł. 15,00 Dobek Monika 62 WLKS Ostrołęka 79
400 m.ppł. 62,45 Lechmańska Joanna 62 WLKS Ostrołęka 80
Skok w dal 6,01 Lendo Małgorzata 64 WLKS Ostrołęka 80
Skok wzwyż 174 Zaręba Aldona 67 WMKS Ostrołęka 83
3-skok 12,14 Gwiazda Katarzyna
95 OKLA Ostrołęka 12
Kula 14,82 Jaworowska Marta 87 OKLA-StoraEnso O-łęka 06
Dysk 51,44 Jaworowska Marta 87 OKLA-StoraEnso O-łęka 06
Oszczep 52,84 Kulesza Barbara 57 WLKS Ostrołęka 81
4 x 100 m 50,25

Sęk D-71, Plaga M.-72,

Duch E-72,

Opalach J-72


WMKS Ostrołęka 88
4 x 400 m 4:05,09

Borkowska K-98,Nowak N-97,

Dworecka W-98,Gruz A-98


OKLA Ostrołęka 14
Maraton 2:42,55 Gierwatowska Weronika 65 WMKS Ostrołęka 88

 

SENIORZY

Dyscyplina Wynik Zawodnik Rok urodzenia Klub Rok uzyskania wyniku
100 m 10,69 Napiórkowski Robert 73 MKS „Jantar” Ostrołęka 90
200 m 21,48 Czeladziński Wojciech 72 MKS „Jantar” Ostrołęka 91
400 m 49,02 Mierzejewski Marek 56 WLKS Ostrołęka 77
800 m 1:53,4 Małkowski Stanisław 51 WLKS Ostrołęka 78
1500 m 3:56,63 Bałdyga Krzysztof 72 WMKS Ostrołęka 89
3000 m 8:25,4 Nadolny Jan 56 WLKS Ostrołęka 78
5000 m 14:33,1 Nadolny Jan 56 WLKS Ostrołęka 78
10000 m 31:13,0 Nadolny Jan 56 WLKS Ostrołęka 77
110 m.ppł. 15,1 Kijek Jerzy 57 WLKS Ostrołęka 78
400 m.ppł. 54,27 Zagroba Marek 73 MKS „Jantar” Ostrołęka 91
3000 m.ppł. 9:56,0 Woroncow Paweł 59 WLKS Ostrołęka 78
Skok w dal 8,08 Mateusiak Tomasz 80 OKLA -Intercell 03
Skok wzwyż 2,16 Białobrzewski Jacek 69 WMKS Ostrołęka 88
3-skok 15,24 Sypniewski Maksym 91 OKLA StoraEnso O-łęka 09
S-k o tyczce 3,77 Grad Dariusz 63 WMKS Ostrołęka 82
Kula 14,42
Bastek Igor
94 OKLA Ostrołęka 16
Dysk 50,39 Gurzęda Mariusz 59 OKLA Ostrołęka 01
Oszczep 70,80 Dobrzyński Alfred 51 WLKS Ostrołęka 78
10-bój 6378 pkt. Grad Dariusz 63 WMKS Ostrołęka 82
4 x 100 m 42,35

Napiórkowski R-73,

Czeladziński W-72,

Zagroba M.-72,

Wrzochalski R-73


MKS „Jantar” Ostrołęka 91
4 x 400 m 3:27,12

Klik M.-70, Łada D-70,

Sobierański J-69,

Grabowski S-70


WMKS Ostrołęka 79
Maraton 2:21,24 Pędzicch Waldemar 61 WLKS „ZK” Ostrołęka 84
 

Sponsorzy



UM Ostrołęka





Warszawsko Mazowiecki Okręgowy Związek Lekkiej Atletyki



Mazowieckie Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe

x